Email

SPECJALISTYCZNA PORADNIA RODZINNA

przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

 

 

 

 

 

ZAPISY DO PSYCHOLOGÓW

I PRAWNIKA

OSOBIŚCIE LUB POD NUMEREM

 

664022974

 

Rejestracja czynna:

w poniedziałki od 9 00 do 17 00 ,

 od wtorku do piątku  od  8 00 do 16 00.

 

Pomoc udzielana w naszej Poradni jest nieodpłatna.

Udzielamy pomocy wyłącznie mieszkańcom powiatu wołomińskiego.

Poradnia przyjmuje dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz osoby dorosłe.

 

Oferujemy:

Konsultacje psychologiczne

Terapię małżeńską i rodzinną

Porady wychowawcze

Wsparcie

Psychoterapię indywidualną

Porady prawne

Dla pacjentów Poradni istnieje możliwość skorzystania z konsultacji psychiatrycznych.

 

  

 

 

Nasz ZESPÓŁ:

DAWID SOŁOMIANKO

koordynator Specjalistycznej Poradni Rodzinnej,

psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny, członek nadzw. Polskiego Towarzystwa Psychoterapii.

 

 Psychoanalitycznej zrzeszonego w Europejskiej Federacji Psychoterapii Psychoanalitycznej.  Psychoterapią zajmuje się od 2003 roku. Prowadził wiele specjalistycznych seminariów z zakresu procesu psychoterapii i interwencji kryzysowej.  Posiada szerokie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W poradni zajmuje się  konsultacjami psychologicznymi, poradnictwem, diagnostyką, wsparciem psychologicznym, interwencją kryzysową, terapię małżeńską oraz indywidualną psychoterapię psychoanalityczną. Praca objęta regularnymi konsultacjami z zespołem poradni, superwizją grupową na terenie poradni oraz indywidualną superwizją.

MAGDALENA FRONCZEWSKA

psychoterapeutka psychoanalityczna

Ukończyła 4-letnie szkolenie w Studium Psychoterapii Analitycznej afiliowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychoanalitycznej. Współpracownik Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal. Pracuje z pacjentami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi, poddaje swoją pracę regularnej superwizji. Pracowała jako psychoterapeutka w Terapeutycznym Oddziale Leczenia Nerwic dla Młodzieży w Zagórzu, w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Doświadczenie zdobywała również w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Z wykształcenia psycholog społeczny (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej), absolwentka 2-letniego Podyplomowego Studium Terapii i Treningu Grupowego (Uniwersytet Warszawski), certyfikowana mediatorka rodzinna.

MAŁGORZATA FUTYMA

psycholog

Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku psychologii i socjologii. Od września 2013 r. jest w trakcie Szkolenia Studium Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyła Szkolenie z Podstaw Psychoterapii Psychoanalitycznej Dzieci i Młodzieży. W poradni prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoją pracę obejmuje stałą superwizją.

GABRIELA NOWICKA

psycholog, psychoterapeuta

 

AGNIESZKA PNIEWSKA

psycholog, psychoterapeuta systemowy.


Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku psychologia. Ukończony 4-letni kurs psychoterapii systemowej w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie. Prowadzi terapię par i rodzin, a także konsultacje indywidualne w zakresie trudności rodzinnych i małżeńskich, diagnozę rozwoju dzieci, porady wychowawcze dla rodziców. Praktyka terapeutyczna objęta jest superwizją.

 

MARTA SOKOŁOWSKA

psycholog, psychoterapeuta poznawczo – behawioralny.


Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku psychologia. Ukończone 4-semestralne studia podyplomowe w zakresie 'Psychoterapia poznawczo – behawioralna’ oraz 4-letnie szkolenie w ‘Psychoterapii poznawczo – behawioralnej’.  Prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Praca z pacjentami objęta jest konsultacjami z zespołem Poradni oraz stałą superwizją.

 

IWONA TRZASKOMA

psycholog, psychoterapeuta psychoanalityczny

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła 4-letnie studium psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Członek kandydat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi diagnostykę, konsultacje i psychoterapię indywidualną. Pracuje z młodzieżą i osobami dorosłymi. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

 

BEATA WÓJCICKA

psycholog, psychoterapeuta

 

Psychologiczne studia magisterskie i doktoranckie ukończyła w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyła także roczny program edukacji psychologicznej z zakresu psychoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Obecnie w trakcie 4-letniego szkolenia w Psychoanalitycznej Szkole Psychoterapii w Warszawie.

Posiada 10-letnie doświadczenie zawodowe w publicznych placówkach ochrony zdrowia, m.in. w dziennym oddziale psychiatrycznym, poradni psychologicznej, specjalistycznych oddziałach szpitalnych, hospicjum domowym.

Praca z pacjentami objęta jest superwizją.

 

MARTA WILK

psycholog, psychoterapeuta   

Obecnie w  trakcie szkolenia podyplomowego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB).   Doświadczenie kliniczne zdobywała m.in. w Szpitalu Nowowiejskim na Psychiatrycznym Oddziale Interwencyjnym, Szpitalu Wolskim na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym oraz w Stowarzyszeniu dla Rodzin w Warszawie.  Prowadzi diagnostykę, konsultacje oraz psychoterapię indywidualną. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.