CEMS Chance PDF Drukuj Email
Wtorek, 04 Kwiecień 2017 12:49


Szanowni Państwo,

 
Fundacja EY działa na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej już od ponad 18 lat.

 Jako partner merytoryczny wydarzenia, chcielibyśmy Państwu przedstawić projekt CEMS Chance.

 CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej czy zdrowotnej. Szczególnie zapraszamy do udziału w projekcie młodzież z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej.
Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju.

Najbliższa, jedenasta już edycja projektu, odbędzie się w dniach 16 - 19 maja 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
Rekrutacja odbędzie się w dniach 7 – 21 kwietnia 2017, poprzez formularz dostępny na stronie internetowej www.cemschance.pl. Do udziału w jedenastej edycji projektu zaproszonych zostanie 40 uczestników.

 Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.
Organizatorem inicjatywy jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.
W załączeniu znajdują się materiały, przybliżające potencjalnym uczestnikom szczegóły dotyczące projektu.

Ulotka czym jest cems do pobrania plik pdf
Ulotka kogo szukamy do pobrania plik pdf