KOMUNIKAT !!! PDF Drukuj Email
Wtorek, 27 Październik 2015 16:47

 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie z przykrością informuje, iż środki finansowe otrzymane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przyznane Powiatowi Wołomińskiemu w 2015 roku na zadania z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych zostały wyczerpane.
Jednocześnie informujemy, iż wnioski, które wpłynęły w 2015 roku do Centrum oraz wnioski oczekujące z 2014 roku (oprócz wniosków na turnus rehabilitacyjny) zachowują ważność i pozostają na liście wniosków oczekujących na przyznanie dofinansowania ze środków PFRON w 2016 rok. Termin przyznania i przekazania dofinansowania będzie uzależniony od możliwości finansowych tzn. ilości posiadanych środków z PFRON  przekazanych Powiatowi Wołomińskiemu zgodnie z algorytmem w 2016 roku, przeznaczonych na zadania z zakresu rehabilitacji społecznej i zawodowej osób niepełnosprawnych.
Ewentualne dofinansowanie w 2015r. dla wnioskodawców z list oczekujących, przyznane zostanie tylko w sytuacji rezygnacji osób, które otrzymały dofinansowanie, a nie mogą  z niego skorzystać z różnych względów.